מידע למועמדים

מגיעים לראיון אצלנו? אספנו לכם כמה טיפים מה- HR

ראיתם משרה שתפורה עליכם אצלנו, שלחתם קורות חיים, עברתם ראיון טלפוני וסוף סוף הגיע הרגע המיוחל- קיבלתם מאיתנו זימון להגיע לראיון אחד על אחד עם ה- HR!  
מתרגשים? אספנו לכם כמה טיפים שיעזרו לכם לעבור את הראיון עם ה- HR בצורה הכי טובה שאפשר:

 1. אין הזדמנות שניה לרושם ראשוני
  אנחנו יודעות שאתם מתרגשים, אולי מנסים להצטייר כמו משהו שנראה לכם שאנחנו מחפשים, אולי מנסים להבליט תכונות שנראה לכם שנרצה לראות בכם.
  אנחנו כאן כדי להרגיע ולהבהיר – אנחנו רוצות אתכם כפי שאתם! אל תנסו להרשים אותנו או להיות מישהו שאתם לא. תענו כמו עצמכם, תתנהגו כמו עצמכם, תהיו מודעים לשפת הגוף ואל תנסו לשדר משהו שאתם לא כי תכל'ס, אנחנו רואות דרך ההצגה ותאמינו לנו- ראינו כבר הכל.
 2. ידע זה כח
  אנחנו אוהבות לראות מועמדים שמגיעים מוכנים. תלמדו על החברה, קראו מידע באתר שלנו, תחוו את חיי היום יום של העובדים שלנו דרך עמודי הסושיאל. אנחנו מעריכות אנשים שעושים שיעורי בית
 3. אל תתביישו לשאול
  זו ההזדמנות שלכם לשאול גם אותנו שאלות ולשתף אותנו בדברים שחשובים לכם. הראיון הוא השלב שבו אנו מכירים אתכם אך גם אתם צריכים להכיר אותנו, רק כך נדע האם יש פה באמת התאמה שהיא טובה לשני הצדדים.
 4. הניסיון משחק
  אצלנו לא מחפשים דווקא את התעודה. אנחנו מחפשות אנשים עם ניסיון רלוונטי, עם גישה טובה, רצון ללמוד ולדעת וכמובן- עם הרבה רעב להצליח!
 5. דברו תכל'ס
  במהלך הראיון נשאל אתכם שאלות על עצמכם. חשוב לדעת להבדיל בין עיקר לתפל, לענות על מה שאנו שואלות ולא לנסות למלא את השקט עם מידע לא רלוונטי. נשמח להכיר לעומק בהמשך, אך לא בזמן הראיון.

אז עכשיו אחרי שקיבלתם מאיתנו את כל הטיפים, כל מה שנותר לעשות הוא לאחל לכם המון בהצלחה… ואולי נתראה ביומכם הראשון בתפקיד 😊

שלבים בתהליך הגיוס

1

ראיון טלפוני
ראשוני

2

ראיונות מקצועיים

3

ביטחון

4

הצעת שכר

5

חתימת חוזה

עקבו אחרינו

השארת הודעה

עקבו אחרינו

השארת הודעה