מי אנחנו

קבוצת אירונאוטיקס היא חברה ישראלית המתמחה בפיתוח ובייצור של פתרונות מודיעיניים מבוססי מערכות בלתי מאויישות עבור השוק הביטחוני, הצבאי והאזרחי.

מערכות החברה הנמצאות בחזית הטכנולוגיה, מעניקות פתרונות יעילים להגנת המולדת והגבולות ולמשימות אזרחיות. המערכות נמצאות בשימוש עשרות מדינות ברחבי העולם, אצל לקוחות רבים ושונים, בהם כוחות וארגונים צבאיים, ביטחוניים ואזרחיים.

מגוון המערכות הרחב של אירונאוטיקס מספק פתרונות מוכחים למשימות מודיעין, מעקב וסיור. מערכות החברה מצטיינות בביצועים מעולים וביכולות מתקדמות ביותר, כולם פרי מחקר ופיתוח מתמשכים.

החברה מורכבת מעובדים עם מאפיינים שונים, מעולמות שונים, בגילאים שונים, אבל דבר אחד עובר כחוט השני, חוצה מחלקות וגילאים – אופי ייחודי שהופך את אירונאוטיקס למה שהיא, ומאפשר לה לעשות את הבלתי אפשרי.

מי שמחפש מקום שמאפשר ודוחף אותך לממש את עצמך, תוך עשייה מרתקת, זה המקום.

למה לעבוד אצלנו?

יכולת לייצר אימפקט

מהרגע שיש לך רעיון יצירתי ועד שהוא מתממש, הזמן קצר, ותלוי בך בלבד. כמה חשוב לך להשפיע?

התפתחות מקצועית

אנחנו עדיין חברה קטנה.מה שאומר שיש לך אפשרות לקחת על עצמך תחומי אחריות שמעניינים אותך. ללמוד, להתפתח ולהתמקצע נשמע לך טוב?

תחושת משמעות

עשייה יומיומיות שמלווה בתחושת סיפוק, מהידיעה שיש לך חלק במערך ההגנה על בטחונם של אזרחי מדינת ישראל.

המרקם האנושי

הגאווה הגדולה ביותר שלנו היא הא.נשים שלנו, יותר מכל מוצר שלנו. אם רעות ואהבת הארץ הם ערכים מובילים עבורך, מקומך איתנו.

חזית הטכנולוגיה

עשייה מרתקת בתחום החם ביותר בהייטק הישראלי תוך התמקצעות בטכנולוגיות החדשניות ביותר בעולם.

אחריות חברתית

פרויקט קדמה

כחברה המובילה בתחום, יצרנו יחד עם כפר הנוער "קדמה" תוכנית לימודים תלת שנתית בה לומדים התלמידים נושאים הנוגעים לעולם התעופה ולעולם הכלים הבלתי מאוישים. עובדי החברה לוקחים חלק בהכשרת דור העתיד ובליווי התלמידים בפרויקטים השונים במסגרת לימודיהם.
פרויקט קדמה

גדוד רותם

במסגרת פרויקט "אמץ לוחם" של האגודה למען החייל, החברה מאמצת את גדוד רותם של גבעתי. אנו מסייעים ותורמים ללוחמי הגדוד, במימון פעילויות מגוונות לרווחת החיילים וסיוע פרטני עפ"י צורך.
גדוד רותם

התנדבות בקהילה

עובדות ועובדי אירונאוטיקס יוצאים לאורך השנה למגוון פרויקטים מרגשים של תרומה לקהילה. מלבד העובדה שאנו זוכים לשמח את האחר, זו גם פעילות צוותית מגבשת ומהנה שמשאירה אותנו תמיד עם חיוך.
התנדבות בקהילה

בלוג טכנולוגי